Biologia molekularna

Polimerazy, mastermixy, zestawy do izolacji DNA i RNA, cytometria

Podkategorie

 • Izolacja DNA

  zestawy do oczyszczania plazmidowego DNA, ekstrakcji DNA z żeli i in.

 • PCR i klonowanie
  Wysokiej jakości zestawy do PCR, polimeraza, nukleotydy, i in.
 • Izolacja RNA
 • Drabinki DNA

  Kompletny zestaw wzorców mas cząsteczkowych o zakresie od 100 pz do 23 kpz, umożliwiających dokładne oszacowanie wielkości i długości rozdzielanych cząsteczek DNA. Markery są dostępne w formie gotowej do użycia - nie ma potrzeby podgrzewania, mieszania lub rozcieńczania wzorca przed nałożeniem na żel. Kluczem do właściwej analizy prążków jest dobór odpowiedniego markera mas. Poniższa tabela pozwoli na dokonanie łatwej jego selekcji.

  Marker z buforem 6x obciążającym:

  Markery Ready-To-Use to fragmenty dwuniciowego łańcucha DNA o specyficznych długościach przeznaczone do pomiarów wielkości jedno i dwuniciowego DNA wchodzącego w skład badanej próbki. Marker 100 bp umożliwia precyzyjny pomiar długości małych fragmentów od 100 do 1500 pz. Przy użyciu markera 1kb można oszacować wielkość fragmentów o długości od 100 do 10000pz. Prążki wchodzące w skład markera są ostre i wyraźne, co umożliwia łatwą identyfikację i oszacowanie wielkości rozdzielanych fragmentów.

  Markery Ready-to-Use minimalizują czas spędzony na rozmrażaniu, przygotowywaniu rozcieńczeń i dodawaniu odpowiednich buforów do markerów podczas rozdziału. Po prostu przenieś marker DNA z próbówki na żel. Markery

  Ready-To-Use są stabilne w temperaturze pokojowej.

 • Cytometria Canvax

  Zestawy cell-based assays firmy Canvax

 • Zestawy Canvax

Jest 126 produktów.

Pokazano 1-30 z 126 pozycji

Aktywne filtry