Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Ilość

Ilość

Cena

Cena

 • 534,00 zł - 3 353,00 zł

Złoża magnetyczne

Złoża magnetyczne znajdują zastosowanie w wielu eksperymentach z zakresu biologii molekularnej, immunologii i mikrobiologii. Pozawalają na łatwą i niezwykle czułą separację magnetyczną białek oraz przeciwciał. Do przykładowych zastosowań mtetody separacji magnetycznej możemy zaliczyć: immunoprecypitację i oczyszczanie przeciwciał w skali mikro, oczyszczanie przeciwciał wyznakowanych oligopeptydem poli-His i GST.

GenSignal: Złoża magnetyczne

Podkategorie

 • Protein A, G i A/G...

  Złoża Protein A,G i A/G Magbeads posiadają kowalencyjnie związane, odpowiednio: białko A,G i A/G w formie zrekombinowanej, do swej powierzchni i są przeznaczone do immunoprecypitacji i oczyszczania immunoglobulin. Złoża zapewniają użytkownikom łatwy, szybki i oszczędny sposób separacji immunomagnetycznej wybranych przeciwciał.

 • Tagged Protein...

  Złoża Ni-Charged MagBeads i Glutathione MagBeads zapewniają prostą, szybką i wiarygodną metodę oczyszczania białek fuzyjnych wyznakowanych oligopeptydem poli-HIS i GST z lizatów komórek bakterii, drożdży i kultur tkankowych.  Wiązanie, w warunkach natywnych jak i denaturujących, oligopeptydów 6xHIS w skali mikro do żłoża Ni-Charged MagBeads warunkują jonu niklu podczas gdy w złożu Glutathione MagBeads funkcję ligandu dla substratu w postaci S-transferazy glutationowej  spełniają cząsteczki glutationu immobilizowane  na powierzchni złóż poprzez swój centralny atom węgla. Wszystkie procedury polegają na magnetycznej speracji i nie wymagają użycia kolumn oraz wirowania a cały proces jest prowadzony w 1 próbówce. Możliwość uzyskania bardzo wysokich stężeń poszukiwanego białka za pomocą złóż MagBeads pozwala na ich stosowanie dla prób o bardzo niskiej objętości.

 • Epitope Tag Antibody...

  Złoża Epitope Tag Antibodies pre-coated MagBeads (np:, złoże Mouse Anti-His mAb MagBeads i Mouse Anti-GST mAb MagBeads) są przeznaczone do immunoprecypitacji i szybkiego oczyszczania białek wyznakowanych oligonukleotydami polihistydynowymi lub GST. Przeciwciała Epitope Tag Antibodies w połączeniu ze złożem Magbeads tworzą rozwiązanie idealne  w aplikacjach wymagających szybkiej i wydajnej metody separacji białek z lizatów komórek bakteryjnych, drożdżowych i ssaczych. Zastosowanie uchwytów Magnetic Separation Rack umożlwia łatwą  elucję białek ze złóż przy zachowaniu niskiego poziomu zanieczyszczeń.

 • Secondary Antibody...
 • Uchwyty do złóż

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry