PCR i klonowanie

Wysokiej jakości zestawy do PCR, polimeraza, nukleotydy, i in.

Podkategorie

 • PCR

  Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcji termofilnej polimerazy Taq DNA, wysoko-stabilnej polimerazy "Green" Taq DNA, dNTP, Master Mixów wchodzących w skład sekcji odczynników do PCR, umożliwiamy stały dostęp do narzędzi zapewniających automatyzację procedur i wysoką przepustowość reakcji przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i satysfakcjonujących wyników.


 • Zestawy "Green" PCR

  Nowej generacji odczynniki  do PCR serii  ”Green PCR Reagents” powstały dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wytwarzania opatentowanej formy polimerazy Taq, dNTP oraz buforów reakcyjnych zapewniających stabliność zestawów przez okres 1 miesiąca w temperaturze pokojowej oraz przez ponad 6 miesięcy w temperaturze +4 °C. Dodatkową cechą zestawów jest  zwiększony czas pół-trwania aktywnych enzymów w wysokich temperaturach, co umożliwia przeprowadzenie większej ilości cykli replikacyjnych i otrzymanie większego plonu DNA. Brak konieczności ciągłego zamrażania i rozmrażania odczynników umożliwia przebieg reakcji PCR w sposób azutomatyzowany i wydajny. Dodatkowo  zestawy Green PCR pomagają zmniejszyć koszt energetyczny związany  z przechowywaniem i transportem odczynników.

 • Wektory do klonowania
 • Zestawy CloneEZ

  Technologia CloneEZ opracowana dla potrzeb szybkiego wykonywania konstruktów plazmidowych bez konieczności użycia enzymów restrykcyjnych.

 • Transfekcja komórek

  Transfekcja jest procesem dostarczania obcego DNA do jądra komórek.

  Plazmid DNA, siRNA, mRNA, oligonukleotydy, a nawet białka, takie jak przeciwciała, mogą być poddane transfekcji. Canvax oferuje odczynnik transfekcyjny CANFAST™.

  Jest to nowa generacja kationowego polimeru o odpowiednich zaletach decydujących o skutecznej transfekcji, takich jak kondensacja DNA i uwalnianie endosomalne. Zastosownie odczynnika transfekcyjnego CANFAST™ poprawia skuteczność transfekcji genu, zapewnia większą stabilność, powtarzalność i oporność, redukcję kosztów i łatwość zastosowania. CANFAST™ jest powszechnie stosowany zarówno w komórkach pierwotnych, jak i w stabilnych liniach komórkowych z minimalną cytotoksycznością i optymalną skutecznością transfekcji. Nadaje się do transfekcji komórek ludzkich 293-HEK, BOSC 23 i HepG2, komórek mysich NIH3T3, P815, B16F10, szczurzych RBL2H3, PC12 i komórek chomiczych CHO-K1.

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-30 z 75 pozycji

Aktywne filtry