Viral RNA Extraction Kit, CE-IVD, CVX™
search
  • Viral RNA Extraction Kit, CE-IVD, CVX™

Viral RNA Extraction Kit, CE-IVD, CVX™

1 959,34 zł
Brutto

Większa specyficzność i czułość ekstrakcji ręcznej i automatycznej w QIAcube®

Zapytaj o  cenę i dostępność

Ilość: 100 reakcji, nr kat. GSAN0105
Ilość

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

CVX ™ Viral RNA Extraction Kit (CE-IVD) jest przeznaczony do szybkiego, równoczesnego oczyszczania wirusowego RNA z próbek wolnych od komórek, takich jak surowica, osocze, mocz, płyny ustrojowe bez komórek, supernatanty z hodowli komórkowych i płyny do płukania z wymazów.

Cząsteczki wirusowego RNA wiążą się z pożywką na bazie krzemionki, a zanieczyszczenia, takie jak białka i nukleazy, są usuwane przez dokładne przemycie buforem przemywającym. RNA jest następnie wymywane w sterylnej wodzie wolnej od RNaz. Wyizolowany wirusowy RNA jest gotowy do użycia i należy go przechowywać w temperaturze - 70 ° C.

Procedura może być stosowana do izolacji wirusowego RNA z szerokiej gamy wirusów. Nie można jednak zagwarantować wydajności dla każdego gatunku wirusa i musi zostać potwierdzona przez klienta. Ilość oczyszczonego wirusowego RNA zależy od typu próbki, miana wirusa, źródła próbki, transportu, przechowywania i wieku. Zestaw zawiera również nośnikowy RNA, który poprawia wiązanie i odzyskiwanie nisko stężonego wirusowego RNA.

GSAN0105