Streptavidin Resin, Ilość: 5ml
search
  • Streptavidin Resin, Ilość: 5ml

Streptavidin Resin, Ilość: 5ml

1 100,60 zł
Brutto

Ilość: 5ml

Ilość
Czas dostawy 2 tygodnie

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Złoże Streptavidin Resin powstaje  poprzez kowalencyjne wiązanie streptawidyny o wysokim stopniu czystości do 4% agarozy o wysokim stopniu usieciowienia. Złoże to może być użyte do oczyszczania białek biotynylowanych, przeciwciał, lektyn oraz usuwania biotyny i cząsteczek biotynylowanych z próbek. Stopień podstawienia streptawidyną jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej zdolności złoża do wiązania biotynylowanych związków i cząsteczek. Całkowita pojemność dynamiczna złoża Streptavidin Resin wynosi ponad 120 nmol cząsteczki D-Biotyny/ml złoża w formie zagęszczonej.

Streptawidyna jest cząsteczką wiążącą biotynę, którą można znaleźć w pożywkach bakterii z rodzaju Streptomyces avidinii. Współczynnik wiązania biotyny przez cząsteczki streptawidyny wynosi 4 mole biotyny/mol białka.  Punkt izoelektryczny streptawidyny jest znacznie niższy od punktu izoelektrycznego awidyny i wynosi 6.5, podczas gdy dla cząsteczki awidyny wynosi on 10. Wynika to z faktu że cząsteczka streptawidyny nie zawiera bocznych łańcuchów węglowodorowych  w przeciwieństwie do cząsteczki awidyny.  W kontekście chromatografii powinowactwa niższy punkt izoelektryczny streptawidyny ma bezpośrednie przełożenie na niskie ryzyko tworzenia się niespecyficznych wiązań za pośrednictwem tego białka, dlatego też właśnie ono stanowi składnik złoża.

Całkowita objętość:

5ml złoża w formie zagęszczonej (10ml 50% zawiesiny)

Podstawowe informacje:

  • Wysoka zdolność do wiązania biotyny. Więcej niż 120 nmol cząsteczek D-biotyny/ml objętości kolumny. Dużo wyższa niż u konkurencji.
  • Wolna od RNaz, DNaz i Proteaz
  • Konkurencyjna cena
GS1655