Total Protein Extraction Kit  for Animal Cultured Cells/Tissues, ilość:  50 reakcji
search
  • Total Protein Extraction Kit  for Animal Cultured Cells/Tissues, ilość:  50 reakcji

Total Protein Extraction Kit for Animal Cultured Cells/Tissues, ilość: 50 reakcji

2 503,05 zł
Brutto

50 reakcji

Ilość: 50 reakcji, nr kat. GSSD-001/GSSN-002
Ilość

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Zestaw Minute™ Total Protein Extraction Kit for Animal Cultured Cells/Tissues składa się z zoptymalizowanego buforu lizującego komórki oraz wkładów filtracyjnych do izolacji białek z 2 – mililitrowymi probówkami.

Zestaw został stworzony do szybkiej izolacji białka całkowitego z komórek i tkanek zwierzęcych (kręgowców i bezkręgowców) do analizy białkowej i dalszego oczyszczania. Z uwagi na fakt, iż profile białek izolowanych przez denaturację i lizę natywną nie są identyczne, wybór metody powinien być oparty o to jakie dalsze zastosowanie będą miały wyizolowane białka.

Zestaw ten zapewnia zarówno denaturację jak i lizę komórek natywnych buforem, aby użytkownicy mogli przetestować i wybrać najlepszy sposób dla konkretnego zastosowania. Dzięki zastosowaniu wkładów filtracyjnych do izolacji białek objętość ekstrakcji może być tak mała jak 20 ml oraz większa niż 500 ul. Ta unikalna funkcja jest bardzo przydatna w sytuacjach, w których dostępność materiału wyjściowego jest czynnikiem ograniczającym.Białka całkowite można ekstrahować z komórek/tkanek w 1-8 minut z wysoką wydajnością (2-8 mg/ml). Wyizolowane białka mogą być użyte jako dobry materiał wyjściowy do analizy białek i oczyszczania białka w małej skali na kolumnie chromatograficznej.

GSSD-001/GSSN-002